Judo Kodokan

Idź do spisu treści

Menu główne:

TRENINGI I ZAPISY JUDO W SP 134 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 !

Treningi dla grupy I w każdy poniedziałek i czwartek
od 18:15 do 19:15.
Zapraszam 3 października 2019r!


1. Błachut Błażej
2. Ciscoń Jakub
3. Gądek Zofia
4. Gądek Jan
5. Karch Beniamin
6. Karch Roksana
7. Knot Natalia
8. Kostowal Karol
9. Pacurar David
10. Ramus Krystian
11. Słowik Milena
12. Wełna Krzysztof
13. Zając Dawid
14. Zajac Mateusz
15. Zając Tymon

Treningi dla grupy II początkującej w każdy poniedziałek od 17:15 do 18:15.
Zapraszam 7 października 2019r!


Wiek dzieci - 5, 6 i 7 lat.

Treningi dla grupy III początkującej w każdy czwartek od 17:15 do 18:15.
Zapraszam 3 października 2019r!


Wiek dzieci - od 8 lat.

Rodziców dzieci z grupy I proszę o potwierdzenie e-mailem o kontynuacji treningów !

Trening dla grupy II początkującej w każdy poniedziałek
od 17:
15 do 18:15 - 5, 6 i 7 latki.

Treningi dla grupy III początkującej w każdy czwartek
od 17:15 do 18:15 - od 8 lat.


ZAPISY E-MAILEM

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

dawid80tg@gmail.com

18.09.2019r 11:00


TRENINGI I ZAPISY JUDO W SP 158 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 !

Treningi dla grupy I w każdy wtorek od 17:45 do 19:15.


1. Bohdanova Anastazja
2. Jakubas Michał
3. Krzemiński Damian
4. Mroczka Aleksander
5. Mirek Radosław
6. Płuciennik Julian
7. Rycerz Piotr
8. Orzechowski Oskar
9. Levchenko Platon
10. Levchenko Amelia

Treningi dla grupy II w każdą środę od 17:00 do 18:30.


1. Brotoń Michał
2. Chachlowski Jakub
3. Jakubas Michał
4. Krzemiński Damian
5. Lipiec Aleksander
6. Mikulski Szymon
7. Mirek Radosław
8. Młynarczyk Jan
9. Omelchenko Vładysłav
10. Płuciennik Julian
11. Pogwizd Roch
12. Szmidtke Bartosz
13. Iwaniuk Cyprian
14. Jakubiak Michał

Treningi dla grupy III w każdą środę od 18:30 do 20:00.


1. Bielawa Adam
2. Chachlowski Mikołaj
3. Forman Maksymilian
4. Forman Arkadiusz
5. Mokrzycki Michał
6. Janoszek Igor
7. Janeczek Mikołaj
8. Sendo Jakub
9. Szmidtke Karol
10. Szydzik Nikodem
1
1. Wlezień Jakub
1
2. Yakzan Nadia
1
3. Bojczuk Kaja
1
4. Bojczuk Ida

Rodziców dzieci z grup I, II, III proszę o potwierdzenie e-mailem o kontynuacji treningów !

W przypadku chęci zmiany grupy proszę o kontakt e-mailem !


Trening dla grupy początkującej
w każdy piątek
od godziny 17:00 do 18:00 - 5 i 6 latki.

ZAPISY E-MAILEM

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA


dawid80tg@gmail.com

23.08.2019r 16:44

VIII MISTRZOSTWA MIASTA MYSŁOWICE 2018 !



25 listopada w Hali Widowiskowo - Sportowej MOSiRu Mysłowice odbyły się VIII Mistrzostwa Miasta Mysłowice.
W zawodach tych Judo Kodokan reprezentowali: Chachlowski Jakub, który wywalczył trzecie mijesce oraz Krzemiński Damian, Pogwizd Roch, Szmidtke Bartosz niestety chłopakom nie udało się wywalczyć punktowanych miejsc na podium. Gratulacje !

05.12.2018r 10:48

WYNIKI EGZAMINU NA STOPIEŃ 6 KYU Z DNIA 29.03.2017 !

Do egzaminu przystąpili i zdali następujący zawodnicy:

1. Kilarski Adam nr certyfikatu 01/03/JK
2. Lipiec Aleksander nr certyfikatu 02/03/JK
3. Mroczka Aleksander nr certyfikatu 03/03/JK
4. Chachlowski Jakub nr certyfikatu 04/03/JK
5. Liana Aleksander nr certyfikatu 05/03/JK
6. Rycerz Paweł nr certyfikatu 06/03/JK
7. Liana Maksymilian nr certyfikatu 07/03/JK
8. Młynarczyk Jan nr certyfikatu 08/03/JK
9. Świercz Piotr nr certyfikatu 09/03JK
10. Wędzicha Łukasz nr certyfikatu 10/03/JK
11. Morel Paweł nr certyfikatu 11/03/JK
12. Szmidtke Bartosz nr certyfikatu 12/03/JK
13. Pogwizd Roch nr certyfikatu 13/03/JK

Certyfikaty zostały nadane przez Polski Związek Judo.

22.10.2017 r 11:53

  Oferta firmy IMSSport

        

EGZAMINY NA STOPNIE KYU !


Regulamin Komisji Dan.

Krótka historia Judo.

Słowa po japońsku.

Termin opłacenia egzaminu
to co najmniej 14 dni przed egzaminem.  Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie Komisji Dan.

Poniżej podaję numer konta PZJ.

Numer konta PZJ :
89 1090 2011 0000 0001 3384 2107 BZ WBK S.A.

W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko i stopień na który bedzie zdawać dziecko.

Np. Jacek Nowak, 6 kyu

07.03.2017r 23:21

 

WYNIKI EGZAMINU NA STOPIEŃ 6 KYU Z DNIA 13.06.2016 !

Do egzaminu przystąpili i zdali następujący zawodnicy:

1. Błoński Kacper nr certyfikatu 01/06/JK
2. Błachut Błażej nr certyfikatu 02/06/JK
3. Cetera Bartłomiej nr certyfikatu 03/06/JK
4. Ciscoń Jakub nr certyfikatu 04/06/JK
5. Jeleń Aleksander nr certyfikatu 05/06/JK
6. Karch Beniamin nr certyfikatu 06/06/JK
7. Kordas Jakub nr certyfikatu 07/06/JK
8. Krzemiński Damian nr certyfikatu 08/06/JK
9. Miłowska Aleksandra nr certyfikatu 09/06/JK
10. Zając Dawid nr certyfikatu 10/06/JK
11. Wełna Krzysztof nr certyfikatu 11/06/JK

Certyfikaty zostały nadane przez Polski Związek Judo.

05.08.2016r 16:49

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM !



Serdecznie zaprasza do swoich placówek w Krakowie:

- ul. Łużycka 71a, telefon 12 265 24 95

- ul. Taklińskiego 3, telefon 12 656 20 42

- ul. Petrażyckiego 42, telefon 601 568 814

oraz do Klubów Maluszka w Krakowie przy ulicy:

- ul. Wysłouchów 55 - kontakt i zapisy tel. 531 959 785


          http://przedszkolesmerfy.com.pl/

11.08.2015r 20:50

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego